NOWOSĄDECKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO

Nowosądecki KKT jest młodą organizacją sportową, powstałą by promować aktywność ruchową wśród dzieci i młodzieży, a także dorosłych poprzez karate tradycyjne.
Poprzez połączenie treningu karate tradycyjnego i wiedzy z zakresu fizjoterapii, treningi prowadzone są pod kątem prawidłowego rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka, uzupełnione ćwiczeniami z zakresu gimnastyki korekcyjnej. Zajęcia te są również wypełnione rożnymi formami gier i zabaw oraz nauką karate tradycyjnego.

Instruktorem i założycielem Klubu Karate Tradycyjnego Nowy Sącz jest Damian Pawlik. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski i wicemistrz Europy. Mgr fizjoterapii specjalizujący się w rehabilitacji dzieci i sportowców.

INSTRUKTORZY

48-sensei Damian-pusty
DAMIAN PAWLIK
3 DAN

Założyciel Nowosądeckiego Klubu Karate Tradycyjnego. Mgr Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Karate Tradycyjne zaczął trenować w 1999 roku. Zawodnik i instruktor karate. Od 2009 roku członek kadry narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, zdobywcą Pucharu Polski Mazovia Karate Cup, medalistą mistrzostw Europy i Świata oraz pucharu Europy. Zdyscyplinowany i konkretny, ceniący pracowitość i zaangażowanie. Prywatnie pasjonat podróżowania oraz nowinek technologicznych.

norbert_pusty
NORBERT PAWLIK
1 DAN

Z Karate Tradycyjnym związany od 1999 roku. Zaczął trenować jako nastolatek w KK Pruszków, pod okiem sensei Jerzego Szcząchora – jednego z najbardziej utytułowanych zawodników i instruktorów w kraju. Instruktor karate, pracuje z najmłodszymi dziećmi w wieku przedszkolnym oraz starszymi w wieku szkolnym. Odpowiedzialny i zaangażowany, ceniący dyscyplinę oraz dobrą atmosferę na treningach.Medalista mistrzostw Polski, Zdobywca Pucharu Polski Mazovia Karate Cup.Prywatnie szczęśliwy tata Ady i Mai, pasjonat dobrej muzyki oraz górskich wypraw.

55_JarekSz-pusty
JAROSŁAW SZAREK
1 KYU

Związany z KKT Nowy Sącz od 2015 roku. Emerytowany funkcjonariusz Straży Granicznej. W latach 1998-2020 pełnił służbę w Karpackim Oddziale Straży Granicznej w Nowym Sączu. W trakcie pełnienia służby wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za wzorowo pełnioną służbę. Po uzyskaniu uprawnień od 2018 roku opiekun i wychowawca na obozach sportowych organizowanych przez KKT Nowy Sącz. Prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku szkolnym. Odpowiedzialny i optymistycznie nastawiony do życia. Na treningach otwarty, ceniący solidną pracę i dobrą zabawę.
Prywatnie mąż i tata Maksa, Olka i Martyny.

56_DarekR-pusty
DARIUSZ RUSZEL
1 DAN

Student fizjoterapii i aktywny zawodnik NKKT. Instruktor karate z wspaniałym podejściem do dzieci. 

54_MagdaP-puste
MAGDALENA POPIÓŁ
1 DAN

Studentka, instruktor karate, czynna zawodniczka. Związana z tą sztuką walki od 7 lat.